מניקור בחיפה

טיפולי מניקור בחיפה

מניקור אשר ידוע אולי יותר בשמו העממי בניית צפורניים, מתייחס לכל הקשור בטיפול במבנה של צפורני הידיים שלך. בחיי היום יום עור הידיים שלך ובכללו גם הציפורניים נחשף למגע בחומרים רבים, אשר מזיקים במבחן הזמן לשלמות ולחיוניות של הציפורניים. באמצעות טיפול מניקור ניתן לשמר את עור הידיים ובריאות הצפורניים לאורך שנים.

מה כוללים טיפולי מניקור:

אבחון– ראשית כל אם הגעת למניקוריסטית מקצועית ומנוסה תגלי זאת מיד ברגע הראשון, כאשר היא תעצור אותך ותשאל אותך כמה שאלות בטרם תעניק לך טיפול שלא יתאים לך. במסגרת אבחון הצפורניים המניקוריסטית תבחן את עור הידיים שלך, צורת האצבעות ומבנה הציפורן של כל אצבע, מידת היובש של העור שלך וכן בריאות ושלמות הציפורניים של ידייך.

טיפול מניקור– ישנם מספר טיפולי מניקור. אנו נמנה כאן את הטיפולים העיקריים: עיסוי ידיים מפנק, מריחת לק רגיל, מריחת לק ג’ל שמאוד אופנתי כיום ומיוחד בכמות נדיבה של לק סמיך שמגן על הציפורניים בשכבת מגן, הדבקת ציפורנים, בניית ציפורנים, טכניקות שונות לקישוטי ציפורניים כמו פרנץ’ או שילוב פייטים או נצנצים, ועוד.

מניקור רפואי– בניגוד לדעה הרווחת טיפול מניקור אינו נועד ליופי בלבד, אלא גם כולל במקרים מסויימים מרכיבים רפואיים שמצריכים ידע מקצועי וניסיון רב מצד המניקוריסטית שמטפלת בידיים ובציפורניים שלך. בכלל זאת קיימים טיפולים בפטרת בציפורן, טיפול בפטרת בעור הידיים, יובש כרוני, ומניעת הישנות של בעיות עור שונות שבהם המניקוריסטית מוסמכת לטפל.

התאמת טיפולי מניקור

חשוב מאוד שתדעי שיכול להיות שהגעת אל המניקוריסטית בשאיפה לקבל טיפול של בניית ציפורניים לדוגמא, אך הציפורניים שלך עדיין לא במצב שיתאימו לקבל טיפול זה, אלא ידרשו טיפול הכנה מקדים, ולכן בחירת המניקוריסטית המתאימה שתיתן לך את הטיפול המתאים לך יכולה להיות קריטית לשמירה על הבריאות של הציפורניים שלך לאורך זמן.

לסיכום, אם את מחפשת את האפשרות לקבל טיפול מקצועי וטוב שיפתור לך בעיות עור או ציפורניים בידיים, או אם סתם מתחשק לך להתפנק, כדאי לך לנסות ולאתר מניקוריסטית שתדע להעניק לך טיפול מניקור איכותי ומהנה שיתאים לציפורניים שלך וישמור עליהן יפות ורעננות, או שפשוט תגיעי אלינו ואנחנו נדאג לשאר.

כתיבת תגובה